
Rouen
France
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Teknik ekip

Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 2 oyuncu
Savunma 4 oyuncu
Orta saha 7 oyuncu
Forvet 7 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Rouen2
Bourg-en-Bresse0FT24.09.202618:45Ligue 3
Caen3
Rouen2FT19.09.202612:45Ligue 3
Rouen1
SC Aubagne Air Bel0FT12.09.202612:45Ligue 3
Thionville Lusitanos0
Rouen4FT03.09.202618:45Ligue 3
Rouen1
Valenciennes1FT29.08.202612:45Ligue 3
Villefranche0
Rouen2FT20.08.202618:45Ligue 3
Rouen3
Quevilly Rouen0FT14.08.202617:00Ligue 3
Orléans1
Rouen2FT07.08.202618:45Ligue 3
Rouen0
Cannes0FT25.07.202615:00Club Friendlies 3
Boulogne0
Rouen1FT24.05.202615:00Ligue 2 Play-offs
Laval1
Rouen0FT19.05.202618:30Ligue 2 Play-offs
Rouen1
Laval1FT15.05.202617:30Ligue 3
Fleury 911
Rouen2FT09.05.202617:30Ligue 3
Rouen1
Versailles3FT02.05.202617:30Ligue 3
Quevilly Rouen0
Rouen0FT24.04.202617:30Ligue 3
Rouen3
SC Aubagne Air Bel1FT17.04.202617:30Ligue 3
Concarneau0
Rouen0FT03.04.202617:30Ligue 3
Villefranche2
Rouen1FT27.03.202619:00Ligue 3
Rouen1
Caen1FT20.03.202618:30Ligue 3
Paris 13 Atletico0
Rouen0FT13.03.202618:30Ligue 3
Rouen3
Stade Briochin2FT06.03.202618:30Ligue 3
Bourg-en-Bresse3
Rouen1FT28.02.202618:00Ligue 3
Orléans1
Rouen1FT20.02.202618:30Ligue 3
Rouen1
Le Puy-en-Velay1FT13.02.202618:30Ligue 3
Châteauroux1
Rouen2FT06.02.202618:30Ligue 3
Rouen1
Valenciennes2FT30.01.202618:30Ligue 3
Sochaux1
Rouen1FT24.01.202617:00Ligue 3
Rouen0
Dijon0FT16.01.202618:30Ligue 3
Versailles1
Rouen3FT12.12.202519:00Ligue 3
Rouen1
Quevilly Rouen0FT05.12.202518:30Ligue 3
SC Aubagne Air Bel1
Rouen1FT21.11.202518:30Ligue 3
Rouen0
Concarneau0FT01.11.202514:00Ligue 3
Rouen2
Villefranche1FT21.10.202518:00Ligue 3
Caen1
Rouen1FT17.10.202517:30Ligue 3
Rouen3
Paris 13 Atletico0FT03.10.202517:30Ligue 3
Stade Briochin0
Rouen1FT26.09.202517:30Ligue 3
Rouen1
Bourg-en-Bresse0FT19.09.202517:30Ligue 3
Rouen1
Orléans0FT12.09.202517:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay0
Rouen3FT06.09.202516:00Ligue 3
Rouen1
Châteauroux2FT17.10.202612:45Ligue 3
Paris 13 Atletico–
Rouen–NS31.10.202613:45Ligue 3
Rouen–
Concarneau–NS07.11.202613:45Ligue 3
Rouen–
Bastia–NS21.11.202613:45Ligue 3
Fleury 91–
Rouen–NS05.12.202613:45Ligue 3
Rouen–
La Roche–NS12.12.202613:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Rouen–NS16.01.202713:45Ligue 3
Rouen–
Versailles–NS23.01.202713:45Ligue 3
Amiens SC–
Rouen–NS30.01.202713:45Ligue 3
Rouen–
Orléans–NS06.02.202713:45Ligue 3
Quevilly Rouen–
Rouen–NS13.02.202713:45Ligue 3
Rouen–
Villefranche–NS20.02.202713:45Ligue 3
Valenciennes–
Rouen–NS27.02.202713:45Ligue 3
Rouen–
Thionville Lusitanos–NS06.03.202713:45Ligue 3
SC Aubagne Air Bel–
Rouen–NS13.03.202713:45Ligue 3
Rouen–
Caen–NS20.03.202713:45Ligue 3
Bourg-en-Bresse–
Rouen–NS27.03.202713:45Ligue 3
Rouen–
Paris 13 Atletico–NS03.04.202712:45Ligue 3
Concarneau–
Rouen–NS10.04.202712:45Ligue 3
Bastia–
Rouen–NS17.04.202712:45Ligue 3
Rouen–
Fleury 91–NS24.04.202712:45Ligue 3
La Roche–
Rouen–NS01.05.202712:45Ligue 3
Rouen–
Le Puy-en-Velay–NS08.05.202712:45Ligue 3
Versailles–
Rouen–NS14.05.202712:45Ligue 3
Rouen–
Amiens SC–NS21.05.202712:45Ligue 3
Cannes–
Rouen–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 9 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 9 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 9 maçlık örneklemde saha etkisi
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
La Roche—161021
Rouen—17520
Caen—191318
Concarneau—12816
Versailles—131216
Amiens SC—12315
Cannes—11415
Le Puy-en-Velay—11913
Thionville Lusitanos—141412
Fleury 91—151212
Paris 13 Atletico—7912
Bastia—71111
Quevilly Rouen—81210
Orléans—7119
Valenciennes—9148
SC Aubagne Air Bel—6127
Bourg-en-Bresse—5155
Villefranche—7224Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.










