
Fleury 91
France
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Gelecek maçlar
Teknik ekip

Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 3 oyuncu
Savunma 10 oyuncu
Orta saha 8 oyuncu
Forvet 6 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Fleury 913
Caen2FT26.09.202618:45Ligue 3
Fleury 911
SC Aubagne Air Bel2FT19.09.202612:45Ligue 3
Fleury 911
Thionville Lusitanos1FT12.09.202612:45Ligue 3
Valenciennes1
Fleury 912FT05.09.202612:45Ligue 3
Fleury 916
Villefranche1FT29.08.202612:45Ligue 3
Quevilly Rouen2
Fleury 911FT20.08.202618:45Ligue 3
Fleury 910
Orléans2FT14.08.202617:00Ligue 3
Cannes1
Fleury 911FT07.08.202618:45Ligue 3
Fleury 910
Amiens SC0FT15.07.202615:00Club Friendlies 3
Fleury 910
Boulogne2FT11.07.202618:00Club Friendlies 3
Fleury 910
Nantes5FT15.05.202617:30Ligue 3
Fleury 911
Rouen2FT09.05.202617:30Ligue 3
Orléans2
Fleury 910FT01.05.202617:30Ligue 3
Fleury 914
Le Puy-en-Velay0FT24.04.202617:30Ligue 3
Châteauroux0
Fleury 912FT17.04.202617:30Ligue 3
Fleury 912
Valenciennes0FT10.04.202617:30Ligue 3
Sochaux2
Fleury 912FT03.04.202617:30Ligue 3
Fleury 913
Dijon1FT27.03.202618:30Ligue 3
Fleury 913
Bourg-en-Bresse0FT20.03.202618:30Ligue 3
Versailles1
Fleury 911FT13.03.202618:30Ligue 3
Fleury 912
Quevilly Rouen1FT06.03.202618:30Ligue 3
SC Aubagne Air Bel1
Fleury 912FT27.02.202618:30Ligue 3
Fleury 910
Concarneau4FT17.02.202618:30Ligue 3
Stade Briochin2
Fleury 913FT13.02.202618:30Ligue 3
Fleury 912
Villefranche2FT06.02.202618:30Ligue 3
Caen1
Fleury 910FT30.01.202618:30Ligue 3
Fleury 911
Paris 13 Atletico0FT16.01.202618:30Ligue 3
Fleury 913
Orléans0FT12.12.202518:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay2
Fleury 911FT05.12.202518:30Ligue 3
Fleury 910
Châteauroux0FT21.11.202518:30Ligue 3
Valenciennes0
Fleury 912FT15.11.202517:00Coupe de France
APM Metz2
Fleury 912FTP07.11.202518:30Ligue 3
Fleury 910
Sochaux0FT31.10.202518:30Ligue 3
Dijon0
Fleury 911FT21.10.202517:30Ligue 3
Bourg-en-Bresse2
Fleury 912FT17.10.202517:30Ligue 3
Fleury 910
Versailles0FT03.10.202517:30Ligue 3
Quevilly Rouen1
Fleury 911FT26.09.202517:30Ligue 3
Fleury 910
SC Aubagne Air Bel2FT19.09.202517:30Ligue 3
Concarneau0
Fleury 911FT05.09.202516:30Ligue 3
Villefranche0
Fleury 913FT17.10.202612:45Ligue 3
Bourg-en-Bresse–
Fleury 91–NS31.10.202613:45Ligue 3
Fleury 91–
Paris 13 Atletico–NS07.11.202613:45Ligue 3
Concarneau–
Fleury 91–NS21.11.202613:45Ligue 3
Fleury 91–
Rouen–NS05.12.202613:45Ligue 3
Fleury 91–
Bastia–NS12.12.202613:45Ligue 3
La Roche–
Fleury 91–NS16.01.202713:45Ligue 3
Fleury 91–
Le Puy-en-Velay–NS23.01.202713:45Ligue 3
Versailles–
Fleury 91–NS30.01.202713:45Ligue 3
Fleury 91–
Cannes–NS06.02.202713:45Ligue 3
Orléans–
Fleury 91–NS13.02.202713:45Ligue 3
Fleury 91–
Quevilly Rouen–NS20.02.202713:45Ligue 3
Villefranche–
Fleury 91–NS27.02.202713:45Ligue 3
Fleury 91–
Valenciennes–NS06.03.202713:45Ligue 3
Thionville Lusitanos–
Fleury 91–NS13.03.202713:45Ligue 3
SC Aubagne Air Bel–
Fleury 91–NS20.03.202713:45Ligue 3
Caen–
Fleury 91–NS27.03.202713:45Ligue 3
Fleury 91–
Bourg-en-Bresse–NS03.04.202712:45Ligue 3
Paris 13 Atletico–
Fleury 91–NS10.04.202712:45Ligue 3
Fleury 91–
Concarneau–NS17.04.202712:45Ligue 3
Rouen–
Fleury 91–NS24.04.202712:45Ligue 3
Bastia–
Fleury 91–NS01.05.202712:45Ligue 3
Fleury 91–
La Roche–NS08.05.202712:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Fleury 91–NS14.05.202712:45Ligue 3
Fleury 91–
Versailles–NS21.05.202712:45Ligue 3
Amiens SC–
Fleury 91–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 9 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 9 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 9 maçlık örneklemde saha etkisi
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
La Roche—161021
Rouen—17520
Caen—191318
Concarneau—12816
Versailles—131216
Amiens SC—12315
Cannes—11415
Le Puy-en-Velay—11913
Thionville Lusitanos—141412
Fleury 91—151212
Paris 13 Atletico—7912
Bastia—71111
Quevilly Rouen—81210
Orléans—7119
Valenciennes—9148
SC Aubagne Air Bel—6127
Bourg-en-Bresse—5155
Villefranche—7224Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.













