
Le Puy-en-Velay
France
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Gelecek maçlar
Teknik ekip

Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 3 oyuncu
Savunma 10 oyuncu
Orta saha 5 oyuncu
Forvet 7 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Le Puy-en-Velay1
Thionville Lusitanos0FT26.09.202618:45Ligue 3
Valenciennes2
Le Puy-en-Velay1FT19.09.202612:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay4
Villefranche1FT12.09.202612:45Ligue 3
Quevilly Rouen2
Le Puy-en-Velay1FT05.09.202612:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Orléans1FT29.08.202612:45Ligue 3
Cannes2
Le Puy-en-Velay0FT20.08.202618:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Amiens SC0FT14.08.202617:00Ligue 3
Versailles1
Le Puy-en-Velay0FT07.08.202618:45Ligue 3
Bastia0
Le Puy-en-Velay2FT17.07.202615:00Club Friendlies 3
Montpellier5
Le Puy-en-Velay2FT11.07.202615:00Club Friendlies 3
Le Puy-en-Velay1
Dijon1FT15.05.202617:30Ligue 3
Sochaux2
Le Puy-en-Velay2FT09.05.202617:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Dijon2FT01.05.202617:30Ligue 3
Fleury 914
Le Puy-en-Velay0FT24.04.202617:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay2
Versailles2FT17.04.202617:30Ligue 3
Quevilly Rouen0
Le Puy-en-Velay0FT10.04.202617:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
SC Aubagne Air Bel2FT03.04.202617:30Ligue 3
Concarneau0
Le Puy-en-Velay3FT27.03.202610:15Club Friendlies 3
Clermont0
Le Puy-en-Velay0FT20.03.202618:30Ligue 3
Villefranche2
Le Puy-en-Velay3FT13.03.202618:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Caen0FT06.03.202618:30Ligue 3
Paris 13 Atletico0
Le Puy-en-Velay1FT27.02.202618:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Stade Briochin1FT20.02.202618:30Ligue 3
Rouen1
Le Puy-en-Velay1FT13.02.202618:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Orléans1FT06.02.202618:30Ligue 3
Bourg-en-Bresse1
Le Puy-en-Velay0FT30.01.202618:30Ligue 3
Châteauroux0
Le Puy-en-Velay2FT23.01.202618:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay3
Valenciennes0FT16.01.202618:30Ligue 3
Dijon2
Le Puy-en-Velay0FT10.01.202617:00Coupe de France
Le Puy-en-Velay0
Reims0FTP21.12.202516:30Coupe de France
Le Puy-en-Velay1
Bordeaux0FT12.12.202518:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay2
Fleury 911FT05.12.202518:30Ligue 3
Versailles0
Le Puy-en-Velay3FT29.11.202517:00Coupe de France
FC Chalonnais0
Le Puy-en-Velay1FT21.11.202518:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay2
Quevilly Rouen1FT15.11.202513:00Coupe de France
ASPTT Dijon0
Le Puy-en-Velay1FT07.11.202518:30Ligue 3
SC Aubagne Air Bel1
Le Puy-en-Velay4FT31.10.202518:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Concarneau1FT17.10.202517:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay3
Villefranche0FT03.10.202517:30Ligue 3
Caen2
Le Puy-en-Velay0FT17.10.202612:45Ligue 3
SC Aubagne Air Bel–
Le Puy-en-Velay–NS31.10.202613:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Caen–NS07.11.202613:45Ligue 3
Bourg-en-Bresse–
Le Puy-en-Velay–NS21.11.202613:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Paris 13 Atletico–NS05.12.202613:45Ligue 3
Concarneau–
Le Puy-en-Velay–NS12.12.202613:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Rouen–NS16.01.202713:45Ligue 3
Fleury 91–
Le Puy-en-Velay–NS23.01.202713:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
La Roche–NS30.01.202713:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Versailles–NS06.02.202713:45Ligue 3
Amiens SC–
Le Puy-en-Velay–NS13.02.202713:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Cannes–NS20.02.202713:45Ligue 3
Orléans–
Le Puy-en-Velay–NS27.02.202713:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Quevilly Rouen–NS06.03.202713:45Ligue 3
Villefranche–
Le Puy-en-Velay–NS13.03.202713:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Valenciennes–NS20.03.202713:45Ligue 3
Thionville Lusitanos–
Le Puy-en-Velay–NS27.03.202713:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
SC Aubagne Air Bel–NS03.04.202712:45Ligue 3
Caen–
Le Puy-en-Velay–NS10.04.202712:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Bourg-en-Bresse–NS17.04.202712:45Ligue 3
Paris 13 Atletico–
Le Puy-en-Velay–NS24.04.202712:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Concarneau–NS01.05.202712:45Ligue 3
Rouen–
Le Puy-en-Velay–NS08.05.202712:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Fleury 91–NS14.05.202712:45Ligue 3
La Roche–
Le Puy-en-Velay–NS21.05.202712:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Bastia–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 9 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 9 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 9 maçlık örneklemde saha etkisi
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
La Roche—161021
Rouen—17520
Caen—191318
Concarneau—12816
Versailles—131216
Amiens SC—12315
Cannes—11415
Le Puy-en-Velay—11913
Thionville Lusitanos—141412
Fleury 91—151212
Paris 13 Atletico—7912
Bastia—71111
Quevilly Rouen—81210
Orléans—7119
Valenciennes—9148
SC Aubagne Air Bel—6127
Bourg-en-Bresse—5155
Villefranche—7224Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.








