
Bastia
France
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Teknik ekip


Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 3 oyuncu
Savunma 8 oyuncu
Orta saha 6 oyuncu
Forvet 7 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Bastia1
Orléans1FT26.09.202618:45Ligue 3
Paris 13 Atletico1
Bastia0FT17.09.202618:45Ligue 3
Bastia1
Cannes1FT12.09.202612:45Ligue 3
Bourg-en-Bresse0
Bastia1FT05.09.202612:45Ligue 3
Bastia0
Amiens SC3FT27.08.202618:45Ligue 3
Caen0
Bastia1FT20.08.202618:45Ligue 3
Bastia2
Versailles3FT14.08.202617:00Ligue 3
SC Aubagne Air Bel0
Bastia1FT07.08.202618:45Ligue 3
Bastia0
Le Puy-en-Velay2FT31.07.202615:30Club Friendlies 3
Bastia2
Annecy2FT10.07.202609:00Club Friendlies 3
Rodez5
Bastia3FT09.05.202618:00Ligue 2
Bastia0
Le Mans2AWAR02.05.202618:00Ligue 2
Guingamp0
Bastia1FT24.04.202618:00Ligue 2
Clermont1
Bastia1FT18.04.202618:00Ligue 2
Bastia2
Saint-Étienne0FT11.04.202612:00Ligue 2
Red Star4
Bastia3FT03.04.202618:00Ligue 2
Bastia1
Amiens SC1FT20.03.202619:00Ligue 2
Rodez1
Bastia1FT13.03.202619:00Ligue 2
Bastia0
Boulogne1FT06.03.202619:00Ligue 2
Pau2
Bastia2FT27.02.202619:00Ligue 2
Bastia0
Annecy2FT20.02.202619:00Ligue 2
Dunkerque1
Bastia1FT16.02.202619:45Ligue 2
Bastia0
Troyes0FT06.02.202619:00Ligue 2
Reims0
Bastia0FT30.01.202619:00Ligue 2
Bastia0
Nancy0FT23.01.202619:00Ligue 2
Bastia0
Montpellier2FT16.01.202619:00Ligue 2
Laval0
Bastia2FT10.01.202614:30Coupe de France
Bastia0
Troyes2FT03.01.202619:00Ligue 2
Bastia1
Grenoble Foot 380FT20.12.202517:00Coupe de France
Pontivy GSI0
Bastia1FT13.12.202519:00Ligue 2
Saint-Étienne2
Bastia2FT05.12.202519:00Ligue 2
Bastia0
Red Star3AWAR29.11.202515:00Coupe de France
Saint-Malo0
Bastia0FTP25.11.202519:00Ligue 2
Bastia0
Laval2FT21.11.202519:00Ligue 2
Annecy1
Bastia0FT15.11.202515:00Coupe de France
US Chateau-Malo0
Bastia6FT07.11.202519:00Ligue 2
Bastia1
Reims3FT31.10.202519:00Ligue 2
Bastia1
Clermont0FT28.10.202519:30Ligue 2
Nancy2
Bastia0FT17.10.202518:00Ligue 2
Troyes1
Bastia0FT17.10.202612:45Ligue 3
Concarneau–
Bastia–NS31.10.202613:45Ligue 3
Bastia–
Quevilly Rouen–NS07.11.202613:45Ligue 3
Rouen–
Bastia–NS21.11.202613:45Ligue 3
Bastia–
Villefranche–NS05.12.202613:45Ligue 3
Fleury 91–
Bastia–NS12.12.202613:45Ligue 3
Bastia–
Valenciennes–NS16.01.202713:45Ligue 3
La Roche–
Bastia–NS23.01.202713:45Ligue 3
Thionville Lusitanos–
Bastia–NS30.01.202713:45Ligue 3
Bastia–
SC Aubagne Air Bel–NS06.02.202713:45Ligue 3
Versailles–
Bastia–NS13.02.202713:45Ligue 3
Bastia–
Caen–NS20.02.202713:45Ligue 3
Amiens SC–
Bastia–NS27.02.202713:45Ligue 3
Bastia–
Bourg-en-Bresse–NS06.03.202713:45Ligue 3
Cannes–
Bastia–NS13.03.202713:45Ligue 3
Bastia–
Paris 13 Atletico–NS20.03.202713:45Ligue 3
Orléans–
Bastia–NS27.03.202713:45Ligue 3
Bastia–
Concarneau–NS03.04.202712:45Ligue 3
Quevilly Rouen–
Bastia–NS10.04.202712:45Ligue 3
Bastia–
Rouen–NS17.04.202712:45Ligue 3
Villefranche–
Bastia–NS24.04.202712:45Ligue 3
Bastia–
Fleury 91–NS01.05.202712:45Ligue 3
Valenciennes–
Bastia–NS08.05.202712:45Ligue 3
Bastia–
La Roche–NS14.05.202712:45Ligue 3
Bastia–
Thionville Lusitanos–NS21.05.202712:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay–
Bastia–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 9 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 9 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 9 maçlık örneklemde saha etkisi
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
La Roche—161021
Rouen—17520
Caen—191318
Concarneau—12816
Versailles—131216
Amiens SC—12315
Cannes—11415
Le Puy-en-Velay—11913
Thionville Lusitanos—141412
Fleury 91—151212
Paris 13 Atletico—7912
Bastia—71111
Quevilly Rouen—81210
Orléans—7119
Valenciennes—9148
SC Aubagne Air Bel—6127
Bourg-en-Bresse—5155
Villefranche—7224Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.













