
Orléans
France
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Teknik ekip


Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 3 oyuncu
Savunma 8 oyuncu
Orta saha 9 oyuncu
Forvet 4 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Quevilly Rouen3
Orléans2FT01.10.202618:45Ligue 3
Bastia1
Orléans1FT26.09.202618:45Ligue 3
Orléans0
Cannes0FT19.09.202612:45Ligue 3
Amiens SC2
Orléans0FT12.09.202612:45Ligue 3
Orléans0
Versailles4FT05.09.202612:45Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Orléans1FT29.08.202612:45Ligue 3
Orléans0
La Roche1FT20.08.202618:45Ligue 3
Fleury 910
Orléans2FT14.08.202617:00Ligue 3
Orléans1
Rouen2FT07.08.202618:45Ligue 3
Concarneau0
Orléans2FT25.07.202616:00Club Friendlies 3
Auxerre1
Orléans2FT21.07.202615:00Club Friendlies 3
Red Star3
Orléans2FT11.07.202615:00Club Friendlies 3
Clermont1
Orléans0FT15.05.202617:30Ligue 3
Dijon3
Orléans2FT09.05.202617:30Ligue 3
Orléans2
Fleury 910FT01.05.202615:00Ligue 3
Versailles0
Orléans0FT24.04.202617:30Ligue 3
Orléans0
Quevilly Rouen3FT17.04.202617:30Ligue 3
SC Aubagne Air Bel0
Orléans2FT10.04.202617:30Ligue 3
Orléans1
Concarneau1FT27.03.202618:30Ligue 3
Orléans0
Villefranche0FT21.03.202617:00Ligue 3
Caen1
Orléans1FT13.03.202618:30Ligue 3
Orléans2
Paris 13 Atletico1FT06.03.202618:30Ligue 3
Stade Briochin1
Orléans3FT28.02.202618:00Ligue 3
Orléans1
Rouen1FT20.02.202618:30Ligue 3
Bourg-en-Bresse0
Orléans3FT13.02.202618:30Ligue 3
Le Puy-en-Velay1
Orléans1FT06.02.202618:30Ligue 3
Orléans2
Châteauroux2FT31.01.202616:30Ligue 3
Valenciennes0
Orléans1FT23.01.202618:30Ligue 3
Orléans1
Sochaux2FT16.01.202618:30Ligue 3
Fleury 913
Orléans0FT10.01.202614:30Coupe de France
Orléans1
Monaco3FT21.12.202516:30Coupe de France
Orléans3
Dieppe0FT12.12.202518:30Ligue 3
Orléans2
Versailles0FT05.12.202518:30Ligue 3
Quevilly Rouen0
Orléans1FT29.11.202513:00Coupe de France
Union Saint-Jean1
Orléans2FT21.11.202518:30Ligue 3
Orléans2
SC Aubagne Air Bel4FT15.11.202517:00Coupe de France
Orléans3
Aviron Bayonnais0FT07.11.202518:30Ligue 3
Concarneau3
Orléans0FT21.10.202517:30Ligue 3
Villefranche1
Orléans2FT17.10.202517:30Ligue 3
Orléans2
Caen1FT31.10.202613:45Ligue 3
Orléans–
Villefranche–NS05.11.202619:45Ligue 3
Valenciennes–
Orléans–NS21.11.202613:45Ligue 3
Orléans–
Thionville Lusitanos–NS05.12.202613:45Ligue 3
SC Aubagne Air Bel–
Orléans–NS10.12.202619:45Ligue 3
Orléans–
Caen–NS16.01.202713:45Ligue 3
Bourg-en-Bresse–
Orléans–NS23.01.202713:45Ligue 3
Orléans–
Paris 13 Atletico–NS30.01.202713:45Ligue 3
Rouen–
Orléans–NS06.02.202713:45Ligue 3
Orléans–
Fleury 91–NS13.02.202713:45Ligue 3
La Roche–
Orléans–NS20.02.202713:45Ligue 3
Orléans–
Le Puy-en-Velay–NS27.02.202713:45Ligue 3
Versailles–
Orléans–NS06.03.202713:45Ligue 3
Orléans–
Amiens SC–NS13.03.202713:45Ligue 3
Cannes–
Orléans–NS20.03.202713:45Ligue 3
Orléans–
Bastia–NS27.03.202713:45Ligue 3
Orléans–
Quevilly Rouen–NS03.04.202712:45Ligue 3
Villefranche–
Orléans–NS10.04.202712:45Ligue 3
Orléans–
Valenciennes–NS17.04.202712:45Ligue 3
Thionville Lusitanos–
Orléans–NS24.04.202712:45Ligue 3
Orléans–
SC Aubagne Air Bel–NS01.05.202712:45Ligue 3
Caen–
Orléans–NS08.05.202712:45Ligue 3
Orléans–
Bourg-en-Bresse–NS14.05.202712:45Ligue 3
Paris 13 Atletico–
Orléans–NS21.05.202712:45Ligue 3
Orléans–
Concarneau–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 10 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 10 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 10 maçlık örneklemde saha etkisi
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
La Roche—161021
Rouen—18820
Versailles—151319
Caen—191318
Concarneau—13917
Le Puy-en-Velay—12916
Amiens SC—13416
Cannes—12615
Fleury 91—161215
Paris 13 Atletico—101015
Quevilly Rouen—111413
Thionville Lusitanos—151612
Bastia—81212
Valenciennes—10159
Orléans—9149
SC Aubagne Air Bel—6137
Villefranche—9237
Bourg-en-Bresse—5165Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.






