
KAS Eupen
Belgium
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Teknik ekip


Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 4 oyuncu
Savunma 7 oyuncu
Orta saha 11 oyuncu
Forvet 7 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
RSCA Futures U230
KAS Eupen2FT01.10.202611:30Club Friendlies 3
KAS Eupen3
Alemannia Aachen1FT27.09.202614:00Belgian Cup
Merelbeke0
KAS Eupen1FT19.09.202618:00Challenger Pro League
KAS Eupen3
RFC Liège1FT13.09.202617:15Challenger Pro League
Patro Eisden Maasmechelen1
KAS Eupen2FT05.09.202614:00Challenger Pro League
Club NXT U230
KAS Eupen1FT21.08.202618:00Challenger Pro League
KSC Lokeren2
KAS Eupen1FT15.08.202614:00Challenger Pro League
KAS Eupen4
Jong KRC Genk U231FT08.08.202616:00Club Friendlies 3
KAS Eupen1
RFC Seraing3FT01.08.202616:00Club Friendlies 3
VVV-Venlo2
KAS Eupen3FT29.07.202617:00Club Friendlies 3
KAS Eupen8
Aywaille0FT25.07.202616:00Club Friendlies 3
Wiltz0
KAS Eupen9FT21.07.202612:00Club Friendlies 3
KAS Eupen2
Al Taawoun2FT15.07.202617:00Club Friendlies 3
KAS Eupen2
La Calamine1FT11.07.202616:00Club Friendlies 3
FC Wegberg-Beeck0
KAS Eupen1FT03.07.202617:00Club Friendlies 3
Groene Ster0
KAS Eupen1FT17.04.202618:00Challenger Pro League
RFC Liège2
KAS Eupen1FT10.04.202618:00Challenger Pro League
KAS Eupen3
K. Beerschot V.A.3FT04.04.202618:00Challenger Pro League
Club NXT U230
KAS Eupen1FT20.03.202619:00Challenger Pro League
KAS Eupen0
RFC Seraing0FT13.03.202619:00Challenger Pro League
RSCA Futures U230
KAS Eupen1FT10.03.202619:00Challenger Pro League
KAS Eupen0
Koninklijke Lierse Sportkring1FT06.03.202619:00Challenger Pro League
KAS Eupen4
Jong Gent0FT01.03.202615:00Challenger Pro League
RWDM Brussels2
KAS Eupen2FT21.02.202619:00Challenger Pro League
KAS Eupen1
Royal Francs Borains1FT07.02.202615:00Challenger Pro League
KAS Eupen1
KV Kortrijk0FT30.01.202619:00Challenger Pro League
Jong KRC Genk U232
KAS Eupen0FT27.01.202619:00Challenger Pro League
KAS Eupen1
KSC Lokeren1FT24.01.202619:00Challenger Pro League
Lommel SK3
KAS Eupen2FT17.01.202619:00Challenger Pro League
KAS Eupen1
SK Beveren2FT21.12.202518:15Challenger Pro League
KAS Eupen2
OC Charleroi2FT18.12.202519:00Challenger Pro League
Patro Eisden Maasmechelen0
KAS Eupen1FT14.12.202515:00Challenger Pro League
KAS Eupen2
Club NXT U231FT05.12.202519:00Challenger Pro League
RFC Seraing0
KAS Eupen1FT28.11.202519:00Challenger Pro League
KAS Eupen1
Lommel SK2FT21.11.202519:00Challenger Pro League
SK Beveren1
KAS Eupen1FT01.11.202515:00Challenger Pro League
Jong Gent2
KAS Eupen1FT29.10.202519:30Belgian Cup
Antwerp3
KAS Eupen1FT25.10.202518:00Challenger Pro League
KAS Eupen2
Jong KRC Genk U231FT17.10.202518:00Challenger Pro League
OC Charleroi0
KAS Eupen1FT18.10.202611:30Belgian Cup
Mechelen–
KAS Eupen–NS25.10.202615:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
K. Beerschot V.A.–NS01.11.202618:15Challenger Pro League
KAS Eupen–
Excelsior Virton–NS08.11.202615:00Challenger Pro League
Koninklijke Lierse Sportkring–
KAS Eupen–NS21.11.202615:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
Sporting Hasselt–NS27.11.202619:00Challenger Pro League
Royal Francs Borains–
KAS Eupen–NS06.12.202615:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
RFC Seraing–NS11.12.202619:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
Jong Gent–NS19.12.202615:00Challenger Pro League
Dender–
KAS Eupen–NS16.01.202715:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
Club NXT U23–NS23.01.202700:00Challenger Pro League
K. Beerschot V.A.–
KAS Eupen–NS30.01.202700:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
Patro Eisden Maasmechelen–NS06.02.202700:00Challenger Pro League
RFC Liège–
KAS Eupen–NS13.02.202700:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
Koninklijke Lierse Sportkring–NS20.02.202700:00Challenger Pro League
RFC Seraing–
KAS Eupen–NS27.02.202700:00Challenger Pro League
Jong Gent–
KAS Eupen–NS06.03.202700:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
KSC Lokeren–NS13.03.202700:00Challenger Pro League
Sporting Hasselt–
KAS Eupen–NS20.03.202700:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
Dender–NS10.04.202700:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
Royal Francs Borains–NS17.04.202700:00Challenger Pro League
Excelsior Virton–
KAS Eupen–NS24.04.202700:00Challenger Pro League
KAS Eupen–
RSCA Futures U23–NS01.05.202700:00Challenger Pro League
Jong KRC Genk U23–
KAS Eupen–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 6 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 6 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 6 maçlık örneklemde saha etkisi
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
K. Beerschot V.A.—18618
Dender—11218
KAS Eupen—13515
Royal Francs Borains—9712
Sporting Hasselt—81012
Excelsior Virton—11610
KSC Lokeren—131110
Koninklijke Lierse Sportkring—788
Club NXT U23—11138
Jong Gent—9118
Jong KRC Genk U23—12157
Patro Eisden Maasmechelen—8126
RFC Liège—11185
RFC Seraing—8152
RSCA Futures U23—7171Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.













