
Farense
Portugal
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Teknik ekip


Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 3 oyuncu
Savunma 8 oyuncu
Orta saha 6 oyuncu
Forvet 8 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Farense2
Feirense1FT04.10.202610:00Liga Portugal 2
Farense4
Chaves0FT20.09.202610:00Taça De Portugal
Sacavenense0
Farense1FT13.09.202610:00Liga Portugal 2
AVS0
Farense0FT30.08.202617:00Liga Portugal 2
Sporting CP II2
Farense1FT24.08.202617:00Liga Portugal 2
Farense1
Felgueiras 19321FT16.08.202617:00Liga Portugal 2
Porto II1
Farense3FT09.08.202610:00Liga Portugal 2
Farense2
Torreense1FT01.08.202609:00Club Friendlies 3
Farense1
Fulham2FT18.07.202608:00Club Friendlies 3
Farense1
Sporting CP II1FT17.05.202619:30Liga Portugal 2
Portimonense SAD1
Farense0FT09.05.202614:30Liga Portugal 2
Farense1
Paços de Ferreira1FT03.05.202614:30Liga Portugal 2
União de Leiria0
Farense3FT25.04.202613:00Liga Portugal 2
Farense0
Academico Viseu0FT19.04.202613:00Liga Portugal 2
Vizela0
Farense2FT11.04.202613:00Liga Portugal 2
Farense2
Sporting CP II1FT04.04.202610:00Liga Portugal 2
Farense0
Feirense1FT22.03.202618:00Liga Portugal 2
Benfica II1
Farense0FT13.03.202618:00Liga Portugal 2
Farense0
Felgueiras 19320FT07.03.202615:30Liga Portugal 2
Penafiel1
Farense1FT01.03.202611:00Liga Portugal 2
Farense2
Lusitania FC Lourosa1FT22.02.202614:00Liga Portugal 2
Chaves2
Farense0FT14.02.202615:30Liga Portugal 2
Farense1
Leixões2FT07.02.202614:00Liga Portugal 2
Marítimo0
Farense1FT31.01.202618:00Liga Portugal 2
Farense2
Porto II3FT25.01.202614:00Liga Portugal 2
Torreense2
Farense1FT19.01.202611:00Club Friendlies 3
Farense0
Radomiak Radom5FT17.01.202611:00Liga Portugal 2
Farense0
UD Oliveirense0FT03.01.202620:30Liga Portugal 2
Farense0
Portimonense SAD1FT28.12.202514:00Liga Portugal 2
Paços de Ferreira0
Farense0FT21.12.202515:30Liga Portugal 2
Farense0
União de Leiria1FT17.12.202520:45Taça De Portugal
Farense0
Benfica2FT13.12.202514:00Liga Portugal 2
Academico Viseu3
Farense0FT08.12.202515:30Liga Portugal 2
Farense2
Vizela0FT30.11.202515:30Liga Portugal 2
Sporting CP II3
Farense1FT23.11.202515:00Taça De Portugal
Farense5
Silves FC1FT16.11.202511:00Liga Portugal 2
Felgueiras 19321
Farense1FT07.11.202518:00Liga Portugal 2
Feirense0
Farense0FT02.11.202515:30Liga Portugal 2
Farense4
Benfica II3FT26.10.202511:00Liga Portugal 2
Farense0
Penafiel0FT18.07.202618:00Club Friendlies 3
Farense0
Benfica II0INT17.10.202614:00Taça De Portugal
Farense–
AD Marco 09–NS24.10.202617:00Liga Portugal 2
Farense–
Penafiel–NS01.11.202614:00Liga Portugal 2
Lusitania FC Lourosa–
Farense–NS08.11.202614:00Liga Portugal 2
Farense–
Benfica II–NS15.11.202615:30Liga Portugal 2
Tondela–
Farense–NS28.11.202615:30Liga Portugal 2
Farense–
União de Leiria–NS06.12.202600:00Liga Portugal 2
Vizela–
Farense–NS13.12.202600:00Liga Portugal 2
Farense–
Amarante–NS20.12.202600:00Liga Portugal 2
Leixões–
Farense–NS27.12.202600:00Liga Portugal 2
Farense–
Portimonense SAD–NS10.01.202700:00Liga Portugal 2
Académica–
Farense–NS17.01.202700:00Liga Portugal 2
Torreense–
Farense–NS24.01.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
Porto II–NS31.01.202700:00Liga Portugal 2
Felgueiras 1932–
Farense–NS07.02.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
Sporting CP II–NS14.02.202700:00Liga Portugal 2
Chaves–
Farense–NS21.02.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
AVS–NS28.02.202700:00Liga Portugal 2
Feirense–
Farense–NS07.03.202700:00Liga Portugal 2
Penafiel–
Farense–NS14.03.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
Lusitania FC Lourosa–NS21.03.202700:00Liga Portugal 2
Benfica II–
Farense–NS04.04.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
Tondela–NS11.04.202700:00Liga Portugal 2
União de Leiria–
Farense–NS18.04.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
Vizela–NS25.04.202700:00Liga Portugal 2
Amarante–
Farense–NS02.05.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
Leixões–NS09.05.202700:00Liga Portugal 2
Portimonense SAD–
Farense–NS16.05.202700:00Liga Portugal 2
Farense–
Académica–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 7 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 7 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 7 maçlık örneklemde saha etkisi
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.


















