
Brighton U21
England
Son Performans
Son maç sonuçları, gol dengesi ve mevcutsa beklenen gol verileri.
xG verileri kontrol ediliyor…
Yalnızca tamamlanmış maçların doğrulanmış skorları kullanılır. xG her lig ve maç için sağlanmayabilir.
Takım Trendleri
Sonuç serileri, gol alışkanlıkları ve saha avantajı.
Bu istatistikler yalnızca Sportmonks üzerinden sağlanan son 10 tamamlanmış karşılaşmadan hesaplanır. Seriler, bu örneklemin ötesindeki maçlar için doğrulanmış değildir. İleriye dönük tahmin değildir.
Kulüp bilgileri
Gelecek maçlar
Teknik ekip


Oyuncu kadrosu
Mevkilere göre filtrele veya oyuncu ara.
Kaleciler 4 oyuncu
Savunma 8 oyuncu
Orta saha 6 oyuncu
Forvet 8 oyuncu
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Oyuncu liderleri
Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Gillingham4
Brighton U213FT09.10.202618:00Premier League Cup
Brighton U212
Sheffield United U211FT16.09.202618:30Premier League International Cup
Brighton U212
Paris Saint-Germain U211FT04.09.202618:00Premier League Cup
West Ham United U211
Brighton U211FT18.08.202618:00EFL Trophy
Northampton Town0
Brighton U213FT14.08.202618:00Premier League Cup
Brighton U212
Millwall U210FT20.01.202619:30Premier League International Cup
Brighton U212
Dinamo Zagreb U210FT14.12.202512:00Premier League International Cup
Brighton U212
Paris Saint-Germain U212FT10.12.202519:30Premier League International Cup
Brighton U211
Real Sociedad U212FT21.11.202519:30Premier League International Cup
Brighton U211
Benfica U211FT05.11.202519:00EFL Trophy
Cambridge United1
Brighton U210FT28.10.202519:00EFL Trophy
Luton Town3
Brighton U211FT30.09.202518:45EFL Trophy
Barnet1
Brighton U211FTP26.02.202519:30Premier League International Cup
Brighton U211
Athletic Club U215FT04.02.202519:00Premier League Cup
Luton Town U213
Brighton U210FT22.12.202413:00Premier League International Cup
Brighton U212
Sporting CP U210FT07.12.202416:00Premier League Cup
Brighton U210
Burnley U210FT26.11.202419:30Premier League International Cup
Brighton U212
Anderlecht U210FT20.11.202419:00Premier League Cup
Reading U212
Brighton U213FT08.11.202419:00Premier League Cup
Brighton U211
Luton Town U212FT29.10.202419:45EFL Trophy
AFC Wimbledon0
Brighton U213FT22.10.202418:30Premier League International Cup
Brighton U211
Real Sociedad U210FT18.10.202418:30Premier League International Cup
Brighton U213
RB Leipzig U210FT12.10.202414:00Premier League Cup
Burnley U212
Brighton U210FT17.09.202418:00EFL Trophy
Wycombe Wanderers5
Brighton U213FT13.09.202418:30Premier League Cup
Brighton U214
Reading U210FT20.08.202418:45EFL Trophy
Crawley Town2
Brighton U212FTP03.11.202619:00EFL Trophy
Cambridge United–
Brighton U21–NS10.11.202619:00Premier League Cup
Millwall U21–
Brighton U21–NS23.11.202619:00Premier League Cup
Brighton U21–
West Ham United U21–NS02.12.202619:30Premier League International Cup
Brighton U21–
PSV U21–NS07.12.202619:00Premier League Cup
Sheffield United U21–
Brighton U21–NS17.12.202619:00Premier League International Cup
Brighton U21–
Porto U21–NS12.01.202719:30Premier League International Cup
Brighton U21–
Anderlecht U21–NSSkorlar yalnızca Sportmonks tarafından sağlandığında gösterilir.
Takım istatistikleri
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Bu kategoride henüz istatistik bulunmuyor.
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
Sezon performansı
Diğer göstergeler
Hücum
Savunma
Pas ve topa sahip olma
Sonuç ve performans
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Maç maç gelişim
Seçili sezondaki 2 tamamlanmış maç · Kronolojik sıralama
Bu grafik tüm sezonu garanti etmez; veri servisinin sağladığı seçili sezondaki son 2 tamamlanmış maçı kapsar. Biriken puanlar yalnızca bu maçlardan hesaplanır.
İç saha ve deplasman
Aynı 2 maçlık örneklemde saha etkisi
Bu örneklemde maç bulunmuyor.
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig sıralaması
Bir takıma tıklayarak kulüp profiline geç.
Middlesbrough U21—214
Brøndby U21—403
Anderlecht U21—413
Borussia Dortmund U21—413
Sporting CP U21—423
Tottenham U21—313
Borussia Mönchengladbach U21—203
West Ham United U21—203
Brighton U21—213
Milan U21—213
Aston Villa U21—553
Real Sociedad U21—553
Crystal Palace U21—353
Sunderland U21—111
Genk U21—111
PSV U21—111
Southampton U21—000
Ipswich Town U21—000
Nordsjælland U21—000
Monaco U21—000
Porto U21—000
Manchester City U21—000
Manchester United U21—000
Everton U21—120
Juventus U21—010
Paris Saint-Germain U21—240
Nottingham Forest U21—240
Dinamo Zagreb U21—130
Stoke City U21—020
Valencia U21—020
Fulham U21—140
Leicester U21—040Sıralama seçilen ölçüte göre hesaplanır. Yalnızca aynı sezon, grup ve aşamadaki takımlar karşılaştırılır. xG ve gol yemeden tamamlanan maç sıralaması, tüm rakiplerde güvenilir veri bulunmadığından gösterilmez.
Kulübün tüm transferlerini Transfer Merkezi’nde gör →
Bu oyuncunun transfer geçmişi için veri bulunamadı.
Başarı ve kupa verisi sağlanmıyor.

