Yalnızca aynı sezon ve bu kulüp için sağlanan istatistikler kullanılır. Veri olmayan oyuncular sıralamaya alınmaz.
Oyuncu liderlik verileri şu anda bulunmuyor.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
MAÇ MERKEZİ
Fikstür ve sonuçlar
Son maçları ve yaklaşan karşılaşmaları takip et.
Bu kulüp için maç verisi henüz sağlanmıyor.
Takım istatistikleri
PERFORMANS MERKEZİ
Sezon istatistikleri
Takımın sahadaki performansını keşfet.
Oynanan maç◷
32Sezon toplamı
Galibiyet↗
10Sezon toplamı
Atılan gol⚽
30Maç başına 0,94
Yenilen gol◈
36Maç başına 1,13
SEZON ANALİZİ
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
32 maç
Şut3,38Maç başına şutSezon toplamı: 108Korner3,41Maç başına kornerSezon toplamı: 109Atılan gol0,94Maç başına golSezon toplamı: 30Yenilen gol1,13Maç başına yenilen golSezon toplamı: 36Topa sahip olma46,94%Maç başına ortalama
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
MAÇ SONUÇLARI
Sezon performansı
32 maç
Galibiyet 10Beraberlik 11Mağlubiyet 11
Diğer göstergeler
Beraberlik11
Mağlubiyet11
Topa sahip olma46,94%
Korner109
Gol yemeden biten maç12
DETAYLI ANALİZ
Hücum
Korner
109Toplam
3,41Maç başına
Atak
3.001Toplam
93,78Maç başına
Tehlikeli atak
1.854Toplam
57,94Maç başına
Ofsayt
36Toplam
1,13Maç başına
Atılan gol
30Toplam
0,94Maç başına
İç saha: 15 · Deplasman: 15
Şut
108Toplam
İsabetli: 89
DETAYLI ANALİZ
Savunma
Faul
271Toplam
8,47Maç başına
Kırmızı kart
12Toplam
0,38Maç başına
Yenilen gol
36Toplam
1,13Maç başına
İç saha: 26 · Deplasman: 10
Gol yemeden biten maç
12Toplam
İç saha: 3 · Deplasman: 9
DETAYLI ANALİZ
Pas ve topa sahip olma
Topa sahip olma
46,94%Ortalama
DETAYLI ANALİZ
Sonuç ve performans
Galibiyet
10Toplam
İç saha: 3 · Deplasman: 7
Beraberlik
11Toplam
İç saha: 5 · Deplasman: 6
Mağlubiyet
11Toplam
İç saha: 8 · Deplasman: 3
Oynanan dakika
2.880Toplam
Oynanan maç
32Toplam
Oynanan maç◷
25Sezon toplamı
Galibiyet↗
5Sezon toplamı
Atılan gol⚽
18Maç başına 0,72
Yenilen gol◈
44Maç başına 1,76
SEZON ANALİZİ
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
25 maç
Şut4,32Maç başına şutSezon toplamı: 108Korner2,76Maç başına kornerSezon toplamı: 69Atılan gol0,72Maç başına golSezon toplamı: 18Yenilen gol1,76Maç başına yenilen golSezon toplamı: 44Topa sahip olma41,84%Maç başına ortalama
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
MAÇ SONUÇLARI
Sezon performansı
25 maç
Galibiyet 5Beraberlik 2Mağlubiyet 18
Diğer göstergeler
Beraberlik2
Mağlubiyet18
Topa sahip olma41,84%
Korner69
Gol yemeden biten maç5
DETAYLI ANALİZ
Hücum
Korner
69Toplam
2,76Maç başına
Atak
2.056Toplam
82,24Maç başına
Tehlikeli atak
1.083Toplam
43,32Maç başına
Ofsayt
33Toplam
1,32Maç başına
Atılan gol
18Toplam
0,72Maç başına
İç saha: 9 · Deplasman: 9
Şut
108Toplam
İsabetli: 52
DETAYLI ANALİZ
Savunma
Faul
267Toplam
10,68Maç başına
Kırmızı kart
5Toplam
0,20Maç başına
Sarı kart
5Toplam
1,67Maç başına
Yenilen gol
44Toplam
1,76Maç başına
İç saha: 19 · Deplasman: 25
Gol yemeden biten maç
5Toplam
İç saha: 4 · Deplasman: 1
DETAYLI ANALİZ
Pas ve topa sahip olma
Topa sahip olma
41,84%Ortalama
DETAYLI ANALİZ
Sonuç ve performans
Galibiyet
5Toplam
İç saha: 3 · Deplasman: 2
Beraberlik
2Toplam
İç saha: 1 · Deplasman: 1
Mağlubiyet
18Toplam
İç saha: 9 · Deplasman: 9
Oynanan dakika
2.250Toplam
Oynanan maç
25Toplam
Oynanan maç◷
48Sezon toplamı
Galibiyet↗
12Sezon toplamı
Atılan gol⚽
47Maç başına 0,98
Yenilen gol◈
58Maç başına 1,21
SEZON ANALİZİ
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
48 maç
Şut8,40Maç başına şutSezon toplamı: 403Korner3,73Maç başına kornerSezon toplamı: 179Atılan gol0,98Maç başına golSezon toplamı: 47Yenilen gol1,21Maç başına yenilen golSezon toplamı: 58Topa sahip olma11,04%Maç başına ortalama
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
MAÇ SONUÇLARI
Sezon performansı
48 maç
Galibiyet 12Beraberlik 19Mağlubiyet 17
Diğer göstergeler
Beraberlik19
Mağlubiyet17
Topa sahip olma11,04%
Korner179
Gol yemeden biten maç17
DETAYLI ANALİZ
Hücum
Korner
179Toplam
3,73Maç başına
Atak
5.605Toplam
116,77Maç başına
Tehlikeli atak
3.302Toplam
68,79Maç başına
Penaltı
4Toplam
Kaçan: 0
Atılan gol
47Toplam
0,98Maç başına
İç saha: 20 · Deplasman: 27
Şut
403Toplam
İsabetli: 153
Penaltı başarı oranı
100%Değer
DETAYLI ANALİZ
Savunma
Faul
14Toplam
0,29Maç başına
Kırmızı kart
14Toplam
0,29Maç başına
Yenilen gol
58Toplam
1,21Maç başına
İç saha: 23 · Deplasman: 35
Gol yemeden biten maç
17Toplam
İç saha: 11 · Deplasman: 6
DETAYLI ANALİZ
Pas ve topa sahip olma
Topa sahip olma
11,04%Ortalama
DETAYLI ANALİZ
Sonuç ve performans
Galibiyet
12Toplam
İç saha: 6 · Deplasman: 6
Beraberlik
19Toplam
İç saha: 11 · Deplasman: 8
Mağlubiyet
17Toplam
İç saha: 7 · Deplasman: 10
Maç başına puan
1,43Maç başına
Oynanan dakika
4.585Toplam
Oynanan maç
48Toplam
Galibiyet↗
13Sezon toplamı
Atılan gol⚽
40Maç başına 1,43
Yenilen gol◈
31Maç başına 1,11
SEZON ANALİZİ
Maç başına performans
Seçili sezondaki toplamların maç sayısına bölünmesiyle hesaplanır.
Korner4,14Maç başına kornerSezon toplamı: 116Atılan gol1,43Maç başına golSezon toplamı: 40Yenilen gol1,11Maç başına yenilen golSezon toplamı: 31Topa sahip olma52,54%Maç başına ortalama
Gösterilen değerler yalnızca mevcut Sportmonks sezon verilerinden hesaplanır. Eksik metrikler gösterilmez; xG kapsamı lige ve sezona göre değişebilir.
MAÇ SONUÇLARI
Sezon performansı
28 maç
Galibiyet 13Beraberlik 8Mağlubiyet 7
Diğer göstergeler
Beraberlik8
Mağlubiyet7
Topa sahip olma52,54%
Korner116
Gol yemeden biten maç10
DETAYLI ANALİZ
Hücum
Korner
116Toplam
4,14Maç başına
Atak
2.851Toplam
101,82Maç başına
Tehlikeli atak
1.919Toplam
68,54Maç başına
Penaltı
3Toplam
Kaçan: 2
Atılan gol
40Toplam
1,43Maç başına
İç saha: 22 · Deplasman: 18
Şut
123Toplam
İsabetli: 97
DETAYLI ANALİZ
Savunma
Faul
14Toplam
0,50Maç başına
Kırmızı kart
7Toplam
0,25Maç başına
Sarı kart
62Toplam
2,21Maç başına
İkinci sarıdan kırmızı
2Toplam
0,07Maç başına
Yenilen gol
31Toplam
1,11Maç başına
İç saha: 18 · Deplasman: 13
Gol yemeden biten maç
10Toplam
İç saha: 4 · Deplasman: 6
DETAYLI ANALİZ
Pas ve topa sahip olma
Topa sahip olma
52,54%Ortalama
DETAYLI ANALİZ
Sonuç ve performans
Galibiyet
13Toplam
İç saha: 7 · Deplasman: 6
Beraberlik
8Toplam
İç saha: 3 · Deplasman: 5
Mağlubiyet
7Toplam
İç saha: 4 · Deplasman: 3
GELİŞİM ANALİZİ
Takımın performans yolculuğu
Doğrulanmış sonuçlardan maç bazlı eğilimler ve mevcut sezon toplamları.
Tamamlanmış maç bulunmadığından maç bazlı gelişim grafiği gösterilemiyor.
Sezonlar arası gelişim
Sportmonks tarafından sağlanan sezon toplamları; aynı sezonun maç bazlı zaman serisi değildir.
Sezon toplamları farklı sayıda oynanmış maçı kapsayabilir. Özellikle devam eden sezonların toplamlarını doğrudan tam sezonlarla kıyaslamayın. xG yalnızca sağlanıyorsa görünür.
Lig sıralaması ve rakiplere göre yüzdelik performans bu sürümde gösterilmiyor: doğrulanmış, aynı lig ve sezon için karşılaştırılabilir rakip verileri henüz mevcut değil.
LİG ANALİZİ
Lig rakipleriyle karşılaştırma
Aynı sezonun takımlarına göre hücum, savunma ve puan sıralaması.
LİG PERFORMANSI
Rakiplerle karşılaştırma
Aynı sezon ve aynı puan tablosundaki kulüplerin doğrulanmış istatistikleri.
Lig karşılaştırması henüz mevcut değil.
Bu takımın güncel sezonu için aynı ligdeki rakipleri içeren bir puan tablosu alınamadı. Mevcut takım istatistikleri etkilenmez.
TRANSFER MERKEZİ
Transfer hareketleri
Kulübe gelen ve kulüpten ayrılan oyuncuları keşfet.