Son maçın ilk 11’i
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alexander LundinGoalkeeper | 35 | Sweden | 34 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2026 |
Robin WallinderGoalkeeper | 13 | Sweden | 27 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2029 |
Sebastian HansenGoalkeeper | 1 | Norway | 20 | — | — | — | — | — | — | 31.12.2030 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Abdullah IqbalDefender | 5 |
Pakistan | 24 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2028 |
Axel NorénDefender | 4 | Sweden | 27 | — | — | — | — | — | — | 31.12.2027 |
Ian HoffmannDefender | 26 | United States | 25 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.11.2026 |
Ludvig SvanbergDefender | 2 | Sweden | 23 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2029 |
Martin AgnarssonDefender | 3 | Faroe Islands | 22 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2030 |
Tom PetterssonDefender | 24 | Sweden | 36 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2027 |
Tony MiettinenDefender | 33 | Finland | 24 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2029 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jeppe KjærMidfielder | 10 | Denmark | 22 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2029 |
Jesper Gustavsson Midfielder | 22 | Sweden | 32 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2028 |
Ludvig TidstrandMidfielder | 27 | Sweden | 21 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2028 |
Mads EnggårdMidfielder | 6 | Denmark | 22 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2030 |
Max NielsenMidfielder | 25 | Denmark | 22 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2030 |
Måns IsakssonMidfielder | 20 | Sweden | 19 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2029 |
Olle LindbergMidfielder | 29 | Sweden | 19 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2030 |
Romeo Arrhenius LeanderssonMidfielder | 39 | Sweden | 18 | — | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Teo HelgeMidfielder | 8 | Sweden | 21 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2030 |
Viktor GustafsonMidfielder | 7 | Sweden | 31 | — | — | — | — | — | — | 31.12.2030 |
Villiam GranathMidfielder | 14 | Sweden | 28 | — | — | — | — | — | — | 30.06.2029 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ali YoussefAttacker | 9 | Tunisia | 26 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2026 |
Jacob BergströmAttacker | 18 | Sweden | 31 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2030 |
Olle Nilsson LövAttacker | — | Sweden | 18 | — | — | — | — | — | — | 31.12.2028 |
Timo StavitskiAttacker | 11 | Finland | 27 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2028 |
Villum DalsgaardAttacker | 21 | Denmark | 20 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2031 |
Áki Debes SamuelsenAttacker | 23 | Faroe Islands | 22 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2030 |
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 0 | 0 |
| Beklenen gol (xG) | 1,71 | — |
| Şut | 13 | 6,50 |
| Atak | 137 | 68,50 |
| Tehlikeli atak | 43 | 21,50 |
| Korner | 2 | 1 |
| Ofsayt | 3 | 1,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 4 | 2 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | 0,00 |
| Müdahale | 20 | 10 |
| Top kapma | 24 | 12 |
| Faul | 22 | 11 |
| Sarı kart | 4 | 2 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 31% |
| Pas | 585 | 292,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,59 | — |
| Oynanan dakika | 180 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 30 | 1,11 |
| Beklenen gol (xG) | 34,34 | — |
| Asist | 27 | 1 |
| Şut | 338 | 12,52 |
| Atak | 2.612 | 96,74 |
| Tehlikeli atak | 1.298 | 48,07 |
| Korner | 125 | 4,63 |
| Ofsayt | 24 | 0,89 |
| Penaltı | 1 | 0,04 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 43 | 1,59 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | 0,19 |
| Müdahale | 405 | 15 |
| Top kapma | 264 | 9,78 |
| Faul | 366 | 13,56 |
| Sarı kart | 55 | 2,04 |
| Kırmızı kart | 1 | 0,04 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 50,93% |
| Pas | 12.511 | 463,37 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,79 | — |
| Oynanan dakika | 2.430 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 60 | 2,31 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 29 | 1,12 |
| Gol yemeden biten maç | 7 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 36 | 1,20 |
| Penaltı | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 29 | 0,97 |
| Gol yemeden biten maç | 13 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 33 | 1,10 |
| Penaltı | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 39 | 1,30 |
| Gol yemeden biten maç | 10 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 33 | 1,10 |
| Penaltı | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 39 | 1,30 |
| Gol yemeden biten maç | 11 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 46 | 1,53 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 47 | 1,57 |
| Gol yemeden biten maç | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 29 | 0,97 |
| Penaltı | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 47 | 1,57 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 51 | 1,70 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 49 | 1,63 |
| Gol yemeden biten maç | 6 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 39 | 1,30 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 40 | 1,33 |
| Gol yemeden biten maç | 11 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 44 | 1,47 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 36 | 1,20 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 60 | 2 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 19 | 0,63 |
| Gol yemeden biten maç | 15 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 23 | 0,77 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 43 | 1,43 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 35 | 1,35 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 39 | 1,50 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 9 | 3 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 7 | 2,33 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | — |
Bu takımın güncel sezonundaki organizasyonlardan doğrulanmış bir puan tablosu alınamadı.











15 / 27 kadro oyuncusunun doğrulanmış arşivi mevcut. Yalnızca mevcut kadronun bu kulüpteki kayıtları taranır. Güncel sekmesi tarih aralığına dayalıdır; bugünkü maç için kesin kadro uygunluğunu garanti etmez. Bitiş tarihi bilinmeyen kayıtlar güncel sayılmaz.
Bu görünümde doğrulanmış kayıt bulunamadı. Bu, takımın eksiksiz olduğu anlamına gelmez.
Taranan güncel haberlerde bu kulüple doğrulanmış veya başlık üzerinden ilişkilendirilebilen içerik bulunamadı.
Tarihsel sezon verisi şu anda alınamadı veya abonelik kapsamında bulunmuyor.
Sezon kayıtları API kapsamını gösterir. Şampiyonluk toplamları yalnızca doğrulanmış kaynak kaydı varsa gösterilir.