Son maçın ilk 11’i
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pontus DahlbergGoalkeeper | 12 | Sweden | 27 | Sağ | 5 | 5 | 480 | — | — | 31.12.2028 |
Stefan HagerupGoalkeeper | 1 | Norway | 32 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2026 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Espen GarnåsDefender | 4 | Norway | 31 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2026 |
Frederik ElkærDefender | 11 | Denmark | 24 | Sol | 3 | 2 | 227 | — | — | 31.12.2026 |
Lars RangerDefender | 2 | Norway | 27 | Sağ | 5 | 4 | 408 | — | — | 31.12.2026 |
Ruben GabrielsenDefender | 28 | Norway | 34 | Sağ | 5 | 5 | 366 | — | — | 31.12.2027 |
Sander Moen FossDefender | 5 | Norway | 27 | Sağ | 4 | 4 | 390 | 1 | — | 31.12.2026 |
Stian KristiansenDefender | 47 | Norway | 27 | Sol | 2 | 1 | 204 | — | — | 31.12.2029 |
Sturla OttesenDefender | 3 | Norway | 25 | Sağ | 2 | 2 | 162 | — | — | 31.12.2028 |
Yaw PaintsilDefender | 26 | Norway | 27 | Sol | 5 | 5 | 370 | — | — | 31.12.2027 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Eric KitolanoMidfielder | 17 | Norway | 29 | Sağ | 5 | 1 | 154 | — | — | 31.12.2026 |
Filip OttossonMidfielder | 21 | Sweden | 30 | Sağ | 3 | 3 | 256 | — | — | 31.01.2027 |
Gustav NyheimMidfielder | 14 | Norway | 20 | Sağ | 5 | 5 | 449 | — | — | 31.12.2029 |
Henrik MellandMidfielder | 16 | Norway | 21 | Sağ | 5 | — | 75 | — | — | 31.12.2030 |
Kevin KrygårdMidfielder | 18 | Norway | 26 | Sağ | 2 | 1 | 81 | — | — | 31.07.2028 |
Y. IbrahimajMidfielder | 29 | Kosovo | 30 | Sol | 5 | 5 | 450 | — | 1 | 31.12.2027 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Camil JebaraAttacker | 19 | Sweden | 23 | Sağ | — | — | — | — | — | 31.12.2029 |
Daniel Joshua Bassi JakobsenAttacker | 22 | Norway | 22 | Sağ | 3 | 2 | 140 | — | — | 31.12.2030 |
Felix VáAttacker | 20 | Angola | 28 | Sağ | 5 | 5 | 445 | — | 1 | 31.12.2026 |
Fredrik GulbrandsenAttacker | 8 | Norway | 34 | Sağ | 5 | 4 | 300 | — | — | 31.12.2027 |
Gustav NordhAttacker | 15 | Sweden | 26 | Sağ | 2 | — | 27 | — | 1 | 30.06.2029 |
Linus AlperudAttacker | 7 | Sweden | 21 | — | 1 | — | 22 | — | — | 30.06.2029 |
Seun AkanjiAttacker | 25 | Nigeria | — | — | 2 | — | 42 | — | 1 | 31.07.2030 |
Thomas Lehne OlsenAttacker | 10 | Norway | 35 | Sağ | 4 | 1 | 168 | 3 | — | 31.12.2027 |
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Veri kapsamı: 23 / 24 oyuncu. Sıralamalar yalnızca istatistiği sağlanan oyuncular arasındadır; tüm kadronun kesin sıralaması olarak yorumlanmamalıdır.
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 4 | 0,80 |
| Beklenen gol (xG) | 5,20 | — |
| Asist | 4 | 0,80 |
| Şut | 62 | 12,40 |
| Atak | 503 | 100,60 |
| Tehlikeli atak | 265 | 53 |
| Korner | 28 | 5,60 |
| Ofsayt | 6 | 1,20 |
| Penaltı | 0 | 0,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 10 | 2 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | 0,20 |
| Müdahale | 55 | 11 |
| Top kapma | 32 | 6,40 |
| Faul | 66 | 13,20 |
| Sarı kart | 8 | 1,60 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 53% |
| Pas | 1.428 | 285,60 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,62 | — |
| Oynanan dakika | 480 | 96,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 36 | 1,44 |
| Beklenen gol (xG) | 42,14 | — |
| Asist | 28 | 1,12 |
| Şut | 325 | 13,00 |
| Atak | 2.323 | 92,92 |
| Tehlikeli atak | 1.173 | 46,92 |
| Korner | 128 | 5,12 |
| Ofsayt | 38 | 1,52 |
| Penaltı | 3 | 0,12 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 33 | 1,32 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | 0,32 |
| Müdahale | 435 | 17,40 |
| Top kapma | 217 | 8,68 |
| Faul | 277 | 11,08 |
| Sarı kart | 42 | 1,68 |
| İkinci sarıdan kırmızı | 1 | 0,04 |
| Kırmızı kart | 1 | 0,04 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 50,08% |
| Pas | 11.886 | 475,44 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,85 | — |
| Oynanan dakika | 2.250 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 19 | 2,71 |
| Atak | 241 | 34,43 |
| Tehlikeli atak | 152 | 21,71 |
| Korner | 17 | 2,43 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 6 | 0,86 |
| Gol yemeden biten maç | 3 | — |
| Faul | 10 | 1,43 |
| Sarı kart | 4 | 0,57 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 24% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 40 | 1,33 |
| Atak | 1.058 | 35,27 |
| Tehlikeli atak | 743 | 24,77 |
| Korner | 58 | 1,93 |
| Penaltı | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 43 | 1,43 |
| Gol yemeden biten maç | 6 | — |
| Faul | 169 | 5,63 |
| Sarı kart | 11 | 0,37 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 14,27% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 18 | 2,57 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 6 | 0,86 |
| Gol yemeden biten maç | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 37 | 1,42 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 31 | 1,19 |
| Gol yemeden biten maç | 10 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 44 | 1,69 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 33 | 1,27 |
| Gol yemeden biten maç | 6 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 47 | 1,81 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 28 | 1,08 |
| Gol yemeden biten maç | 9 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 30 | 1,15 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 40 | 1,54 |
| Gol yemeden biten maç | 6 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 43 | 1,43 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 50 | 1,67 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 51 | 1,70 |
| Penaltı | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 44 | 1,47 |
| Gol yemeden biten maç | 10 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 46 | 1,53 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 52 | 1,73 |
| Gol yemeden biten maç | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 37 | 1,23 |
| Penaltı | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 44 | 1,47 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 49 | 1,63 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 35 | 1,17 |
| Gol yemeden biten maç | 11 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 45 | 1,50 |
| Penaltı | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 43 | 1,43 |
| Gol yemeden biten maç | 7 | — |
Benfica3300102892
Bayer 04 Leverkusen330080893
AFC Bournemouth330081794
Ferencvárosi330093695
Olympiacos F.C.330041396
Union Saint-Gilloise321081777
Juventus321093678
Beşiktaş321095479
Sunderland3210422710
AZ Alkmaar3201624611
Omonia Nicosia3201541612
Olympique Lyonnais320156-1613
Rennes3120431514
Real Sociedad3111835415
Crystal Palace3111853416
Sparta Praha3111532417
Levski Sofia3111330418
Dinamo Zagreb311134-1419
Sturm Graz311113-2420
NEC Nijmegen311158-3421
Salzburg311136-3422
Anderlecht3102431323
TSG Hoffenheim3102550324
AC Milan310245-1325
Celta de Vigo310234-1326
OFI310234-1327
Jagiellonia Białystok310246-2328
Torreense310247-3329
Celje301227-5130
Hapoel Be'er Sheva301216-5131
Lillestrøm301229-7132
Lech Poznań301219-8133
Viktoria Plzeň300327-5034
Olympique Marseille300316-5035
Celtic300339-6036
Ararat-Armenia3003211-90Sıralama, veri sağlayıcısının aynı aşama ve gruptaki resmi sıra bilgilerine göre gösterilir.
Viking251924642638592
Bodø / Glimt251924612338593
Molde251348593920434
Rosenborg251348493118435
Lillestrøm25133936333426
Tromsø25117743385407
Brann251021345423328
Vålerenga2595114346-3329
Sarpsborg 082587103239-73110
KFUM2587103241-93111
Fredrikstad2585122944-152912
Sandefjord2576122634-82713
HamKam2576123553-182714
Aalesund2559114357-142415
Kristiansund2565142951-222316
Start2554162655-2919Sıralama, veri sağlayıcısının aynı aşama ve gruptaki resmi sıra bilgilerine göre gösterilir.
Transfer arşivi sorgulanamadı.
18 / 24 kadro oyuncusunun doğrulanmış arşivi mevcut. Yalnızca mevcut kadronun bu kulüpteki kayıtları taranır. Güncel sekmesi tarih aralığına dayalıdır; bugünkü maç için kesin kadro uygunluğunu garanti etmez. Bitiş tarihi bilinmeyen kayıtlar güncel sayılmaz.
Bu görünümde doğrulanmış kayıt bulunamadı. Bu, takımın eksiksiz olduğu anlamına gelmez.
Taranan güncel haberlerde bu kulüple doğrulanmış veya başlık üzerinden ilişkilendirilebilen içerik bulunamadı.
Europa LeagueDevam ediyor
EliteserienDevam ediyor
OBOS LigaenŞampiyon
Eliteserien15. sıraKupalarda yalnızca doğrulanabilen aşamalar gösterilir. Final sonucu kesinleşmediyse şampiyonluk veya finalistlik tahmini yapılmaz.
Sezon kayıtları API kapsamını gösterir. Şampiyonluk toplamları yalnızca doğrulanmış kaynak kaydı varsa gösterilir.