Son maçın ilk 11’i
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Diant RamajGoalkeeper | 1 | Germany | 25 | Sağ | 3 | 3 | 270 | — | — | 30.06.2027 |
Rúnar Alex RúnarssonGoalkeeper | 31 | Iceland | 31 | Sağ | 2 | 2 | 180 | — | — | 30.06.2027 |
Tobias Breum-HarildGoalkeeper | 51 | Denmark | 19 | — | — | — | — | — | — | 30.06.2030 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Asger SörensenDefender | 4 | Denmark | 30 | Sağ | 1 | 1 | 90 | — | — | 30.06.2029 |
Birger MelingDefender | 24 | Norway | 31 | Sol | 5 | 4 | 360 | — | 1 | 30.06.2027 |
Felix BeijmoDefender | 2 | Sweden | 28 | Sağ | 8 | 7 | 643 | — | — | 30.06.2030 |
Junnosuke SuzukiDefender | 20 | Japan | 23 | Sağ | 7 | 7 | 541 | — | — | 30.06.2030 |
Kenay MyrieDefender | 18 | Costa Rica | 20 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2030 |
Marcos LópezDefender | 15 | Peru | 26 | Sol | 6 | 5 | 478 | — | 2 | 30.06.2029 |
Rodrigo HuescasDefender | 13 | Mexico | 23 | Sağ | 2 | 1 | 82 | — | — | 30.06.2029 |
Ákos MarkgráfDefender | 6 | Hungary | 21 | Sağ | 4 | 2 | 226 | — | 1 | 30.06.2031 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alex KrálMidfielder | 33 | Czech Republic | 28 | Sağ | 7 | 6 | 527 | 1 | 1 | 30.06.2028 |
Hunor Németh Midfielder | 28 | Hungary | 19 | Sol | 2 | 1 | 96 | — | — | 30.06.2030 |
Mads Emil MadsenMidfielder | 21 | Denmark | 28 | Sol | 7 | 6 | 545 | 2 | 2 | 30.06.2028 |
Magnus Mattsson Midfielder | 8 | Denmark | 27 | İki ayak | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Marvin NasnasMidfielder | 34 | Denmark | 16 | — | 6 | — | 70 | — | 1 | 31.12.2028 |
Thomas DelaneyMidfielder | 27 | Denmark | 35 | Sol | 7 | 3 | 315 | — | — | 30.06.2027 |
William ClemMidfielder | 36 | Denmark | 22 | Sağ | 7 | 6 | 499 | 1 | — | 30.06.2027 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andreas CorneliusAttacker | 14 | Denmark | 33 | Sol | 7 | 4 | 366 | 5 | 2 | 30.06.2027 |
Geovanni Vianney NdjeeAttacker | 44 | Cameroon | 19 | Sağ | 4 | 2 | 204 | — | — | — |
Maher CarrizoAttacker | 7 | Argentina | 20 | Sol | 1 | 1 | 80 | 1 | — | 30.06.2027 |
Mohamed ElyounoussiAttacker | 10 | Norway | 32 | Sağ | 8 | 7 | 589 | 4 | 3 | 30.06.2029 |
RobertAttacker | 16 | Brazil | 21 | Sağ | 8 | 8 | 611 | 4 | 1 | 31.12.2029 |
Thapelo MasekoAttacker | 12 | South Africa | 22 | Sol | 2 | 1 | 91 | — | 1 | 30.06.2030 |
Viktor DadasonAttacker | 39 | Iceland | 18 | Sağ | 4 | 1 | 116 | — | — | 30.06.2031 |
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Veri kapsamı: 24 / 25 oyuncu. Sıralamalar yalnızca istatistiği sağlanan oyuncular arasındadır; tüm kadronun kesin sıralaması olarak yorumlanmamalıdır.
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 26 | 2,17 |
| Beklenen gol (xG) | 20,74 | — |
| Asist | 16 | 1,33 |
| Şut | 195 | 16,25 |
| Atak | 1.159 | 96,58 |
| Tehlikeli atak | 568 | 47,33 |
| Korner | 58 | 4,83 |
| Ofsayt | 19 | 1,58 |
| Penaltı | 2 | 0,17 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 12 | 1 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | 0,42 |
| Müdahale | 194 | 16,17 |
| Top kapma | 110 | 9,17 |
| Faul | 133 | 11,08 |
| Sarı kart | 20 | 1,67 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 53,17% |
| Pas | 5.963 | 496,92 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,93 | — |
| Oynanan dakika | 1.080 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 22 | 2,75 |
| Beklenen gol (xG) | 14,46 | — |
| Asist | 15 | 1,88 |
| Şut | 103 | 12,88 |
| Atak | 653 | 81,63 |
| Tehlikeli atak | 298 | 37,25 |
| Korner | 42 | 5,25 |
| Ofsayt | 17 | 2,13 |
| Penaltı | 2 | 0,25 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 1 |
| Gol yemeden biten maç | 3 | 0,38 |
| Müdahale | 115 | 14,38 |
| Top kapma | 84 | 10,50 |
| Faul | 104 | 13 |
| Sarı kart | 10 | 1,25 |
| Kırmızı kart | 1 | 0,13 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 44,63% |
| Pas | 3.062 | 382,75 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,93 | — |
| Oynanan dakika | 720 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 22 | 1,83 |
| Şut | 116 | — |
| Korner | 50 | 4,17 |
| Ofsayt | 16 | 1,33 |
| Penaltı | 0 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 4 | 0,33 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | — |
| Faul | 125 | 10,42 |
| Sarı kart | 17 | 1,42 |
| Kırmızı kart | 1 | 0,08 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 45,08% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 4 | 1 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 4 | 1 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 16 | 3,20 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 3 | 0,60 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 74 | 2,06 |
| Penaltı | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 20 | 0,56 |
| Gol yemeden biten maç | 21 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 8 | 1 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 10 | 1,25 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 62 | 1,88 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 27 | 0,82 |
| Gol yemeden biten maç | 14 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 60 | 1,82 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 23 | 0,70 |
| Gol yemeden biten maç | 16 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 51 | 1,55 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 29 | 0,88 |
| Gol yemeden biten maç | 13 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 67 | 2,03 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 26 | 0,79 |
| Gol yemeden biten maç | 15 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 61 | 1,85 |
| Penaltı | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 22 | 0,67 |
| Gol yemeden biten maç | 17 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 77 | 2,33 |
| Penaltı | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 29 | 0,88 |
| Gol yemeden biten maç | 13 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 55 | 1,67 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 26 | 0,79 |
| Gol yemeden biten maç | 14 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 62 | 1,88 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 32 | 0,97 |
| Gol yemeden biten maç | 9 | — |
Sıralama, veri sağlayıcısının aynı aşama ve gruptaki resmi sıra bilgilerine göre gösterilir.
Panathinaikos220072562
Lugano220084463
Brann220062464
Trabzonspor220062465
FC Twente220051466
Monaco220051467
Sint-Truiden220030368
Hajduk Split220031269
Brighton & Hove Albion2110404410
FC København2110523411
Universitatea Craiova2110422412
Mjällby2110312413
Ajax2101321314
Borac Banja Luka2101321315
Atalanta2101330316
Sporting Braga210123-1317
Gent210112-1318
SC Freiburg210135-2319
Nordsjælland2020330220
Egnatia Rrogozhinë2020220221
Riga2020220222
Crvena Zvezda201145-1123
CSKA Sofia201134-1124
Jablonec201123-1125
FC Midtjylland201112-1126
AGF201112-1127
Pafos FC201124-2128
Hearts201113-2129
FC Iberia 1999201113-2130
Getafe201136-3131
Kairat201126-4132
Thun200202-2033
Lincoln Red Imps200226-4034
KuPS200226-4035
Inter Club d'Escaldes200215-4036
Kauno Žalgiris200218-70Sıralama, veri sağlayıcısının aynı aşama ve gruptaki resmi sıra bilgilerine göre gösterilir.



















23 / 25 kadro oyuncusunun doğrulanmış arşivi mevcut. Yalnızca mevcut kadronun bu kulüpteki kayıtları taranır. Güncel sekmesi tarih aralığına dayalıdır; bugünkü maç için kesin kadro uygunluğunu garanti etmez. Bitiş tarihi bilinmeyen kayıtlar güncel sayılmaz.
Bu görünümde doğrulanmış kayıt bulunamadı. Bu, takımın eksiksiz olduğu anlamına gelmez.
Taranan güncel haberlerde bu kulüple doğrulanmış veya başlık üzerinden ilişkilendirilebilen içerik bulunamadı.
Europa LeagueSon 32
SuperligaŞampiyon
Europa LeagueGrup aşaması
Champions LeagueEleme turu
Superliga3. sıra
Champions LeagueGrup aşaması
SuperligaŞampiyonKupalarda yalnızca doğrulanabilen aşamalar gösterilir. Final sonucu kesinleşmediyse şampiyonluk veya finalistlik tahmini yapılmaz.
Sezon kayıtları API kapsamını gösterir. Şampiyonluk toplamları yalnızca doğrulanmış kaynak kaydı varsa gösterilir.