Son maçın ilk 11’i
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
TEKNİK DİREKTÖRNevil Dede⇄ Bu takımı karşılaştır Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bruno PujaGoalkeeper | 12 | Albania | 26 | İki ayak | — | — | — | — | — | — |
Levan TandilashviliGoalkeeper | 1 | Georgia | 23 | — | — | — | — | — | — | 30.06.2029 |
Mario DajsinaniGoalkeeper | 98 | Albania | 27 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alessandro KacbufiDefender | 13 | Albania | 25 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Andrey YagoDefender | 29 | Brazil | 28 | Sol | — | — | — | — | — | — |
Edison NdrecaDefender | 16 | Albania | 32 | Sol | — | — | — | — | — | — |
Eljon SotaDefender | 28 | Albania | 28 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
Eneo BitriDefender | 33 | Albania | 30 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Geralb SmajliDefender | 55 | Albania | 24 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Guillem JaimeDefender | 22 | Spain | 27 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
Numan AjetovikjDefender | 24 | North Macedonia | 20 | Sol | — | — | — | — | — | 30.06.2029 |
Zamiq AliyevDefender | 4 | Azerbaijan | 25 | Sol | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Albano Aleksi Midfielder | 6 | Albania | 34 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Alessandro AlbaneseMidfielder | 10 | Belgium | 26 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Altin KryeziuMidfielder | 17 | Kosovo | 24 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
Fernando MedeirosMidfielder | 7 | Brazil | 30 | Sol | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
Ibrahim DiabatéMidfielder | 8 | Ivory Coast | 22 | — | — | — | — | — | — | 30.06.2029 |
Karim LoukiliMidfielder | 20 | Morocco | 29 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Ledio BeqjaMidfielder | 80 | Albania | 25 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2029 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel AdjessaAttacker | 2 | Cameroon | 23 | — | — | — | — | — | — | 30.06.2029 |
Deivid HoxhaAttacker | 19 | Albania | 19 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
Ildi GrudaAttacker | 77 | Albania | 26 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
Jurguens MontenegroAttacker | 99 | Costa Rica | 25 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Soumaila BakayokoAttacker | 9 | Ivory Coast | 25 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 7 | 1,75 |
| Asist | 5 | 1,25 |
| Şut | 50 | 12,50 |
| Atak | 360 | 90 |
| Tehlikeli atak | 188 | 47 |
| Korner | 24 | 6 |
| Ofsayt | 6 | 1,50 |
| Penaltı | 0 | 0,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 6 | 1,50 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | 0,25 |
| Faul | 38 | 9,50 |
| Sarı kart | 9 | 2,25 |
| İkinci sarıdan kırmızı | 1 | 0,25 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 44% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,38 | — |
| Oynanan dakika | 390 | 97,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 2 | 1 |
| Beklenen gol (xG) | 1,30 | — |
| Asist | 2 | 1 |
| Şut | 25 | 12,50 |
| Atak | 205 | 102,50 |
| Tehlikeli atak | 90 | 45 |
| Korner | 6 | 3 |
| Ofsayt | 3 | 1,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 2 | 1 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | 0,00 |
| Müdahale | 44 | 22 |
| Top kapma | 12 | 6 |
| Faul | 26 | 13 |
| Sarı kart | 5 | 2,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 59% |
| Pas | 967 | 483,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,90 | — |
| Oynanan dakika | 180 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 20 | 0,91 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 25 | 1,14 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 17 | 0,71 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 31 | 1,29 |
| Gol yemeden biten maç | 7 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 30 | 1,15 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 38 | 1,46 |
| Gol yemeden biten maç | 6 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 13 | 0,81 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 18 | 1,13 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 12 | 0,67 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 38 | 2,11 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 25 | 1,04 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 47 | 1,96 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 31 | 1,41 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 23 | 1,05 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 24 | 1,09 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 37 | 1,68 |
| Gol yemeden biten maç | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 45 | 1,88 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 10 | 0,42 |
| Gol yemeden biten maç | 15 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 31 | 1,19 |
| Penaltı | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 22 | 0,85 |
| Gol yemeden biten maç | 14 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 34 | 1,31 |
| Atak | 93 | 3,58 |
| Tehlikeli atak | 51 | 1,96 |
| Korner | 5 | 0,19 |
| Penaltı | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 42 | 1,62 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | — |
| Sarı kart | 5 | 0,19 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 1 | 0,25 |
| Atak | 103 | 25,75 |
| Tehlikeli atak | 71 | 17,75 |
| Korner | 5 | 1,25 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 3 | 0,75 |
| Gol yemeden biten maç | 3 | — |
| Sarı kart | 2 | 0,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 21 | 0,84 |
| Atak | 305 | 12,20 |
| Tehlikeli atak | 151 | 6,04 |
| Korner | 11 | 0,44 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 19 | 0,76 |
| Gol yemeden biten maç | 12 | — |
| Sarı kart | 5 | 0,20 |
Bu takımın güncel sezonundaki organizasyonlardan doğrulanmış bir puan tablosu alınamadı.


















20 / 24 kadro oyuncusunun doğrulanmış arşivi mevcut. Yalnızca mevcut kadronun bu kulüpteki kayıtları taranır. Güncel sekmesi tarih aralığına dayalıdır; bugünkü maç için kesin kadro uygunluğunu garanti etmez. Bitiş tarihi bilinmeyen kayıtlar güncel sayılmaz.
Bu görünümde doğrulanmış kayıt bulunamadı. Bu, takımın eksiksiz olduğu anlamına gelmez.
Taranan güncel haberlerde bu kulüple doğrulanmış veya başlık üzerinden ilişkilendirilebilen içerik bulunamadı.
Tarihsel sezon verisi şu anda alınamadı veya abonelik kapsamında bulunmuyor.
Sezon kayıtları API kapsamını gösterir. Şampiyonluk toplamları yalnızca doğrulanmış kaynak kaydı varsa gösterilir.