Son maçın ilk 11’i
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…

Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
Henüz maç kaydı bulunmuyor.
Doğrulanmış son maç verisi bulunmuyor.
Yaklaşan maç kaydı bulunmuyor.
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andreas SøndenbroeGoalkeeper | 1 | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
Otto LyhneGoalkeeper | 16 | Denmark | 17 | — | — | — | — | — | — | — |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Christian StorchDefender | 2 | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
Emil MonradDefender | 12 | Denmark | 18 | Sol | — | — | — | — | — | — |
Johan HvistendahlDefender | — | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
Marcus BrolundDefender | 13 | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
Mikkel KupijbidaDefender | 4 | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
Villads RutkjærDefender | 3 | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ali Al-NajarMidfielder | 5 | Denmark | 18 | İki ayak | — | — | — | — | — | — |
Frederik BuntenMidfielder | 8 | Denmark | 18 | İki ayak | — | — | — | — | — | — |
Marvin NasnasMidfielder | — | Denmark | 16 | — | — | — | — | — | — | — |
Philip KellerMidfielder | 15 | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
Sean FetterleinMidfielder | 9 | Denmark | 18 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jacob Brøchner AmbækAttacker | — | Denmark | 18 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Julius LucenaAttacker | 22 | Denmark | 18 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Malik Pimpong Attacker | 11 | Denmark | 18 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Nicolas GammelgaardAttacker | 10 | Denmark | 17 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Oskar FengerAttacker | — | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
William FaberAttacker | — | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | — |
William ThomsenAttacker | 17 | Denmark | 18 | Sağ | — | — | — | — | — | — |
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Sportmonks bu kulüp için oyuncu sezon istatistiklerini sağlamadığında kadro gösterilmeye devam eder. Eksik değerlerden sıralama üretilmez.
Bu takım için maç kaydı bulunamadı.
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 17 | 2,83 |
| Atak | 410 | 68,33 |
| Tehlikeli atak | 251 | 41,83 |
| Korner | 17 | 2,83 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 1,33 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | — |
| Sarı kart | 7 | 1,17 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 8 | 1,33 |
| Atak | 299 | 49,83 |
| Tehlikeli atak | 183 | 30,50 |
| Korner | 15 | 2,50 |
| Penaltı | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 1,33 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| Sarı kart | 11 | 1,83 |
| Kırmızı kart | 1 | 0,17 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 29% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 2 | 1 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 1 | 0,50 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 10 | 1,67 |
| Atak | 341 | 56,83 |
| Tehlikeli atak | 187 | 31,17 |
| Korner | 13 | 2,17 |
| Penaltı | 0 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 3 | 0,50 |
| Gol yemeden biten maç | 3 | — |
| Faul | 14 | 2,33 |
| Sarı kart | 2 | 0,33 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 35,33% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 4 | 1,33 |
| Atak | 351 | 117 |
| Tehlikeli atak | 278 | 92,67 |
| Korner | 21 | 7 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 2 | 0,67 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| Sarı kart | 10 | 3,33 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 51,33% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 1 | 1 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 1 | 1 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 4 | 2 |
| Atak | 193 | 96,50 |
| Tehlikeli atak | 79 | 39,50 |
| Korner | 9 | 4,50 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 0 | 0 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| Sarı kart | 6 | 3 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 43% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 11 | 2,20 |
| Atak | 605 | 121 |
| Tehlikeli atak | 416 | 83,20 |
| Korner | 39 | 7,80 |
| Penaltı | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 1,60 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | — |
| Sarı kart | 8 | 1,60 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 43,40% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 17 | 2,83 |
| Şut | 23 | — |
| Atak | 491 | 81,83 |
| Tehlikeli atak | 301 | 50,17 |
| Korner | 18 | 3 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 1,33 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | — |
| Sarı kart | 11 | 1,83 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 31,50% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 8 | 2,67 |
| Şut | 7 | — |
| Atak | 289 | 96,33 |
| Tehlikeli atak | 138 | 46 |
| Korner | 20 | 6,67 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 6 | 2 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | — |
| Sarı kart | 1 | 0,33 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 58% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 14 | 2,33 |
| Şut | 94 | — |
| Atak | 633 | 105,50 |
| Tehlikeli atak | 385 | 64,17 |
| Korner | 40 | 6,67 |
| Penaltı | 1 | — |
| Penaltı başarı oranı | 100% | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 4 | 0,67 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| Sarı kart | 16 | 2,67 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 45,83% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 7 | 1,75 |
| Şut | 62 | — |
| Atak | 357 | 89,25 |
| Tehlikeli atak | 241 | 60,25 |
| Korner | 13 | 3,25 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 5 | 1,25 |
| Gol yemeden biten maç | 1 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 58,50% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 18 | 2,57 |
| Şut | 66 | 9,43 |
| Atak | 492 | 70,29 |
| Tehlikeli atak | 249 | 35,57 |
| Korner | 26 | 3,71 |
| Şut dönüşüm oranı | 900% | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 9 | 1,29 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | 0,00 |
| Sarı kart | 2 | 0,29 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 36,57% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Oynanan dakika | 467 | 66,71 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 6 | 2 |
| Şut | 40 | — |
| Atak | 285 | 95 |
| Tehlikeli atak | 158 | 52,67 |
| Korner | 11 | 3,67 |
| Ofsayt | 3 | 1 |
| Şut dönüşüm oranı | 600% | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 9 | 3 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | — |
| Müdahale | 56 | 18,67 |
| Faul | 56 | 18,67 |
| Sarı kart | 4 | 1,33 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 54,67% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 13 | 2,17 |
| Asist | 2 | 0,33 |
| Şut | 88 | 14,67 |
| Atak | 687 | 114,50 |
| Tehlikeli atak | 406 | 67,67 |
| Korner | 29 | 4,83 |
| Ara pas | 18 | 3,00 |
| Başarılı ara pas | 12 | 2,00 |
| Penaltı | 1 | 0,17 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 3 | 0,50 |
| Gol yemeden biten maç | 4 | 0,67 |
| Sarı kart | 15 | 2,50 |
| Kırmızı kart | 1 | 0,17 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 23,50% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Oynanan dakika | 555 | 92,50 |
6 / 20 kadro oyuncusunun doğrulanmış arşivi mevcut. Yalnızca mevcut kadronun bu kulüpteki kayıtları taranır. Güncel sekmesi tarih aralığına dayalıdır; bugünkü maç için kesin kadro uygunluğunu garanti etmez. Bitiş tarihi bilinmeyen kayıtlar güncel sayılmaz.
Bu görünümde doğrulanmış kayıt bulunamadı. Bu, takımın eksiksiz olduğu anlamına gelmez.
Taranan güncel haberlerde bu kulüple doğrulanmış veya başlık üzerinden ilişkilendirilebilen içerik bulunamadı.
Tarihsel sezon verisi şu anda alınamadı veya abonelik kapsamında bulunmuyor.
Bu kulüp için görüntülenebilecek kupa kaydı bulunamadı.
Sezon kayıtları API kapsamını gösterir. Şampiyonluk toplamları yalnızca doğrulanmış kaynak kaydı varsa gösterilir.