Son maçın ilk 11’i
Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
TEKNİK DİREKTÖRThomas Nørgaard⇄ Bu takımı karşılaştır Doğrulanmış maç kadrosu kontrol ediliyor…
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
A. KappenbergerGoalkeeper | 16 | Denmark | 30 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2027 |
Gavin BeaversGoalkeeper | 13 | United States | 21 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Patrick PentzGoalkeeper | 1 | Austria | 29 | Sol | 12 | 12 | 1.080 | — | — | 30.06.2028 |
William Sonne-SchmidtGoalkeeper | 50 | Denmark | 19 | Sağ | 1 | 1 | 90 | — | — | 30.06.2029 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Christopher Charl OlivierDefender | 3 | Austria | 20 | Sağ | 6 | 1 | 173 | — | — | 30.06.2030 |
Frederik AlvesDefender | 32 | Denmark | 26 | Sağ | 8 | 6 | 540 | — | — | 30.06.2028 |
Jordi VanlerbergheDefender | 30 | Belgium | 30 | Sağ | 8 | 7 | 638 | 1 | — | 30.06.2027 |
Luis BinksDefender | 4 | Scotland | 25 | Sol | 10 | 10 | 874 | 1 | 2 | 30.06.2030 |
Lukas LarsenDefender | 34 | Denmark | 20 | Sol | — | — | — | — | — | 31.12.2027 |
Marko DivkovicDefender | 24 | Croatia | 27 | Sol | 10 | 7 | 736 | 1 | 2 | 30.06.2028 |
Mats KöhlertDefender | 27 | Germany | 28 | Sol | 7 | 6 | 439 | — | 1 | 30.06.2029 |
Oliver VilladsenDefender | 2 | Denmark | 24 | Sağ | 13 | 12 | 958 | — | — | 30.06.2029 |
Raphael CanutDefender | 37 | Brazil | 17 | Sağ | 6 | 3 | 314 | — | — | 31.12.2028 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz SliszMidfielder | 99 | Poland | 27 | Sağ | 12 | 12 | 1.079 | 1 | 1 | 30.06.2029 |
Casper WintherMidfielder | 15 | Denmark | 23 | Sağ | 5 | 1 | 138 | — | — | 30.06.2030 |
Daniel WassMidfielder | 10 | Denmark | 37 | Sağ | 8 | — | 84 | — | — | 30.06.2027 |
Mads Frøkjaer-JensenMidfielder | 29 | Denmark | 27 | Sağ | 13 | 13 | 1.125 | 5 | 1 | 30.06.2029 |
Max Isaac EjdumMidfielder | 18 | Denmark | 22 | Sol | 13 | 13 | 1.044 | 2 | 3 | 30.06.2031 |
Viggo PoulsenMidfielder | 36 | Denmark | 18 | — | — | — | — | — | — | 30.06.2031 |
| Oyuncu | Forma no. | Ülke | Yaş | Ayak | Maç | İlk 11 | Oynadığı dk. | Gol | Asist | Sözleşme bitişi |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Emmanuel DennisAttacker | 17 | Nigeria | 28 | Sağ | — | — | — | — | — | 30.06.2028 |
Filip Bundgaard KristensenAttacker | 11 | Denmark | 22 | Sol | 12 | 5 | 498 | — | 1 | 30.06.2029 |
Jacob Brøchner AmbækAttacker | 38 | Denmark | 18 | Sağ | 9 | 4 | 414 | 3 | — | 30.06.2031 |
Marcus YounisAttacker | 21 | Australia | 21 | Sağ | 13 | 12 | 877 | 1 | 3 | 30.06.2029 |
Olti HyseniAttacker | 7 | Denmark | 19 | Sağ | 12 | 8 | 682 | 4 | 1 | 30.06.2031 |
Oskar FengerAttacker | 51 | Denmark | 18 | — | 10 | 5 | 387 | 2 | 1 | 30.06.2030 |
Patrick MortensenAttacker | 9 | Denmark | 37 | Sağ | 8 | 2 | 295 | 1 | — | 30.06.2028 |
Sho FukudaAttacker | 19 | Japan | 25 | Sağ | 10 | 3 | 343 | — | 2 | 30.06.2029 |
Bu aramayla eşleşen oyuncu bulunamadı.
Veri kapsamı: 25 / 27 oyuncu. Sıralamalar yalnızca istatistiği sağlanan oyuncular arasındadır; tüm kadronun kesin sıralaması olarak yorumlanmamalıdır.
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 23 | 1,77 |
| Beklenen gol (xG) | 23,84 | — |
| Asist | 18 | 1,38 |
| Şut | 194 | 14,92 |
| Atak | 1.342 | 103,23 |
| Tehlikeli atak | 762 | 58,62 |
| Korner | 87 | 6,69 |
| Ofsayt | 21 | 1,62 |
| Penaltı | 1 | 0,08 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 20 | 1,54 |
| Gol yemeden biten maç | 3 | 0,23 |
| Müdahale | 207 | 15,92 |
| Top kapma | 177 | 13,62 |
| Faul | 167 | 12,85 |
| Sarı kart | 27 | 2,08 |
| İkinci sarıdan kırmızı | 1 | 0,08 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 53,54% |
| Pas | 6.243 | 480,23 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,85 | — |
| Oynanan dakika | 1.170 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 21 | 2,33 |
| Şut | 80 | 8,89 |
| Atak | 574 | 63,78 |
| Tehlikeli atak | 313 | 34,78 |
| Korner | 31 | 3,44 |
| Ofsayt | 3 | 0,33 |
| Penaltı | 3 | 0,33 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 9 | 1 |
| Gol yemeden biten maç | 3 | 0,33 |
| Faul | 38 | 4,22 |
| Sarı kart | 6 | 0,67 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Topa sahip olma | — | 39,33% |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Takım puanı | 6,35 | — |
| Oynanan dakika | 810 | 90,00 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 15 | 1,88 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 1 |
| Gol yemeden biten maç | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 13 | 2,60 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 1,60 |
| Gol yemeden biten maç | 0 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 62 | 1,72 |
| Penaltı | 3 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 40 | 1,11 |
| Gol yemeden biten maç | 12 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 34 | 3,40 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 8 | 0,80 |
| Gol yemeden biten maç | 4 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 60 | 1,82 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 34 | 1,03 |
| Gol yemeden biten maç | 15 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 50 | 1,52 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 38 | 1,15 |
| Gol yemeden biten maç | 9 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 44 | 1,33 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 44 | 1,33 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 55 | 1,67 |
| Penaltı | 2 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 31 | 0,94 |
| Gol yemeden biten maç | 16 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 57 | 1,73 |
| Penaltı | 7 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 50 | 1,52 |
| Gol yemeden biten maç | 5 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 52 | 1,58 |
| Penaltı | 6 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 39 | 1,18 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 35 | 1,06 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 46 | 1,39 |
| Gol yemeden biten maç | 8 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 39 | 1,18 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 45 | 1,36 |
| Gol yemeden biten maç | 7 | — |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Atılan gol | 47 | 1,42 |
| İstatistik | Toplam | Maç başına |
|---|---|---|
| Yenilen gol | 38 | 1,15 |
| Gol yemeden biten maç | 10 | — |
Sıralama, veri sağlayıcısının aynı aşama ve gruptaki resmi sıra bilgilerine göre gösterilir.
Transfer arşivi sorgulanamadı.
20 / 27 kadro oyuncusunun doğrulanmış arşivi mevcut. Yalnızca mevcut kadronun bu kulüpteki kayıtları taranır. Güncel sekmesi tarih aralığına dayalıdır; bugünkü maç için kesin kadro uygunluğunu garanti etmez. Bitiş tarihi bilinmeyen kayıtlar güncel sayılmaz.
Bu görünümde doğrulanmış kayıt bulunamadı. Bu, takımın eksiksiz olduğu anlamına gelmez.
Taranan güncel haberlerde bu kulüple doğrulanmış veya başlık üzerinden ilişkilendirilebilen içerik bulunamadı.
SuperligaDevam ediyor
Atlantic CupSonuç bilinmiyor
Europa Conference LeaguePlay-off
SuperligaBirden fazla aşama / grup
Atlantic CupSonuç bilinmiyor
Europa Conference LeagueEleme turu
SuperligaBirden fazla aşama / grup
Atlantic CupSonuç bilinmiyorKupalarda yalnızca doğrulanabilen aşamalar gösterilir. Final sonucu kesinleşmediyse şampiyonluk veya finalistlik tahmini yapılmaz.
Sezon kayıtları API kapsamını gösterir. Şampiyonluk toplamları yalnızca doğrulanmış kaynak kaydı varsa gösterilir.